Jump to content

Recommended Posts

İlk öncelikle bu oyun hakkında şöyle bir algı oluşmuş ''Rus tankları çok güçlü !!! benim maus tankıma bile gelip T-34 tankı tek atıyor sırf oyun rus yapımı diye rusları çok güçlü yapmışlar!!!''   -_-

Animated GIF

şimdi: bu oyunda hiç öyle bir şey yoktur oyun rus yapımı diye rusların aşırı güçlü olduğu yok 2. si bu oyunu oyun yapan tank değil onu kullanan kişidir. küçük ve zırhı neredeyse yokmuş gibi olan bir tank ta bile HER zırhı delebilen mermiler vardır eğer adam iyi oynuyorsa tabikide size tek atar tank sadece sizin zırh ve makineli tüfeğinizi arttırır önemli olan o tankı en iyi bir şekilde kullanmaktır.Önemli olan yoldaşlar!, bir tankı nasıl kullanabileceğinize bağlıdır önemli olan şey zırhta değil ! beyinde biter önemli olan düşmanın arkasına geçip motoruna nişan almak....işte bu yoldaşlar işte bu ''nişan'' ne kadar iyi nişan alırsanız hedeflerinizi tam 12 den vuracaksınız :)(evet bir de kendi yorumumu katayim dedim) 

war history GIF

uçaklarda ise uçaklarda aynı mantığı kullanır eğer ister jet uçağı kullan sen onu iyi kullanamazsan 1939 yapımı bir rus uçağı tabikide seni düşürür önemli olan nişan almak ve iyi sürmek ha bu şu demek olmuyor siz illa eski uçakları kullanın diye bişey söylemiyorum. zaten istesenizde istemesenizde uçak geliştireceksiniz uçakları açıcaksınız ki manevra ve kabiliyetiniz güçlü olsun.Bir uçakta manevra kabiliyeti önemlidir silahları nasıl kullandığınız önemlidir eğer silahı uzun süre ateşlerseniz silah tutukluk yapar ve havada hiçbir bok yapamazsınız -_- kısaca silah tutukluk yaparsa yapacağınız en iyi şey kamikaze :))) 

shot plane GIF

gemilere gelicek olursak: gemilerde ise sizin yeteneğinize nişan almanıza ve hızlı karar verebilmenize ihtiyacınız vardır bunun dışında diğer sınıflar gibi aynıdır.....Bu arada eğer siz bir kurvazatör kullanıyorsanız ve karşınızda hafif,küçük silahlı botlar varsa sıçabilirsiniz çünkü onların hız,manevra ve silah güçleri birazcık da olsa yüksek olduğu için sizi ezebilirler çünkü sizin (tamam silahınız bolca var ama hantalsınız çok yavaş gidiyorsunuz torpidolar sizi yok edebilir) yüksek derecede hıza ihtiyacınız olabilir, tabi şu an anlattığım tamamen şans meselesi arkadaşlar her zaman geçerli değildir gemi sınıfı da diğer sınıflara benzerdir 

Not: bu yazıyı bir inceleme niteliğinde bir de eğlenceli bir şekilde yazdım umarım beğenmişsinizdir (bu arada yoldaşlar oyunu bir ara oynarsanız Japonyanın hava kuvvetlerini seçin avcı uçakları güçlü haberiniz olsun :)) 

Protips+for+flying+japanese+a6m+series+_5726c96110243ae922fa198d04316595.jpg

• Like 1
  • Thanks 1